نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: شب و روز ب خودکشی فکر میکنم

2389
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

شب و روز ب خودکشی فکر میکنم

سلام من ۲۰ سالم هست چند ماه دیگ میشم ۲۱ ساله
    و هنوز ک هنوزه من پشت کنکورم
    از اولی ک وارد مدرسه شدم تا الان ب شدت درس خوندم شب تا صبح همیشه معدلم بیست بود کلا تو درس زبون زد خاص و عام بودم بین دوستام و فامیل وهمه ...همه میگفتن این قطعا پزشکی قبول میشه اما نشدم .
    همیشه اصلا بیرون نمیرفتم ب خاطر درس یا اینک میرفتم با کلی استرس درس
    سال اول کنکور قبول نشدم سال دومم نشدم ب اینک شب و روز درس خوندم و افسردگی شدید گرفتم و ی ماه پیش خودکشی کردم ولی ای کاش میمردم و دیگ صبحی رو نمیدیدم ..
    خواستم برم کنکور ریاضی بدم واسه تربیت معلم اما شرایطم بهش نمیخوره مث قد و وزن و اینک پرونده خودکشی دارم او بیمارستان و مرکز بهداشت
    دیگ هیچ امیدی ب زندگی ندارم هیچی دلم میخواد فقط بمیرم
    هر جا دنبال قرص برنج گشتم پیدا نکردم اینبار میخوام جوری انجام بدم ک دیگ راه برگشتی نداشته باشه واقعا از خودم از همه چی از زندگی متنفرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : شب و روز ب خودکشی فکر میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط _rahgozar_ نمایش پست ها
    از اولی ک وارد مدرسه شدم تا الان ب شدت درس خوندم شب تا صبح همیشه معدلم بیست بود کلا تو درس زبون زد خاص و عام بودم بین دوستام و فامیل وهمه ...همه میگفتن این قطعا پزشکی قبول میشه اما نشدم .
    سال اول کنکور قبول نشدم سال دومم نشدم ب اینک شب و روز درس خوندم و افسردگی شدید گرفتم و ی ماه پیش خودکشی کردم ولی ای کاش میمردم و دیگ صبحی رو نمیدیدم ..
    خواستم برم کنکور ریاضی بدم واسه تربیت معلم اما شرایطم بهش نمیخوره مث قد و وزن و اینک پرونده خودکشی دارم او بیمارستان و مرکز بهداشت
    هر جا دنبال قرص برنج گشتم پیدا نکردم اینبار میخوام جوری انجام بدم ک دیگ راه برگشتی نداشته باشه واقعا از خودم از همه چی از زندگی متنفرم
    فقط ازت میخوام این حرف یادت بمونه که افکار الانت و احساسی که داری موقته. بعدا خوشحال میشی که خودکشی نکردی

3. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

به نام خدا

سلام
    امدوارم الان حالتون خوب باشه و امیدوارم تا آخر حرف هامو بخونید
    واقعیت خیلی سخته که حال خودت خوب نباشه و بخوای یکی دیگه رو آروم کنی...چون خودم هم زیاد حالم خوب نیست
    اما دلیل اینکه پیام میدم اینه که دیدم داستانتون خیلی شبیه داستان منه
    من هم بیست سالمه
    و من هم سال سومه که می خوام کنکور بدم
    منم شاگرد درسخونی بودم...البته درس خون که نه...بیشتر گیراییم خوب بود
    به هر حال می خوام بگم تا اینجا که کاملا شبیه به هم هستیم
    ولی بخش اعظم شباهت به خاطر اینه که مگید احساس افسردگی میکنید
    این احساسیه که من پارسال داشتم
    واقعا میتونم درک کنم...شاید با خودتون میگید عمرا کسی بفهمه من چی میگم
    ولی امثال من و شما زیادن
    مشکل همه ما اینه که به باور هایی که دیگران در موردمون دارن بیشتر از باور هایی که خودمون داریم بها میدیم
    نتیجش اینه که به جایی میرسیم که هیچ روزی تصورش رو هم نمیکردیم باشیم یا اگه هم تصور میکردم اصلا دوست نداشتیم باشیم
    من احساس شما رو نمیتونم بهتر کنم فقط تجربه خودمو میگم
    من هم پارسال همین حس رو داشتم...حس اینکه اصلا چرا زندگی کنم؟
    توی اینترنت افتادم دنبال معنای زندگی...هدف زندگی و...
    همشون یه حرفایی میزدن که شاید خیلی هاشون خودشونم باور نداشتن بهش
    اینکه فکرشو نکن ...به زندگیت برس...زندگی چقدر زیباست و ...همش حرف مفت ( خب اگه می خواستم فکرشو نکنم که چرا اصلا دارم سرچش میکنم)
    اما بعد از کلی کلنجار رفتن و دعوا با پدر و مادر و بی حوصلگی و افسردگی و پر خوابی
    گفتم بهتره رابطم رو با خدا درست کنم
    واقعا اگه یکنفر توی این دنیا به فکر آدم باشه اون خداست
    نمی خوام حرف مذهبی ها رو تکرار کنم
    ولی چیزیه که بهش باور قلبی دارم
    اگه رابطتو با خدا درست کنی امیدت رو هیچوقت از دست نمیدی
    هیچوقت به ته خط نمیرسی
    میدونی همیشه یکی حواسش بهت هست
    و آخر سر هم فقط اونه که کارت رو درست میکنه
    البته نمیگم دیگه از رفتار انسان آزده نمیشی...اتفاقا اینکه میگم الان حال خودم بده چون از خیلی آزرده ام
    ولی نمیگم گذشته رو میتونی فراموش کنی
    اما همیشه امیدت هست
    همیشه دلت قرصه
    این چیزی بود که الان میتونستم برات بنویسم
    شاید کم و زیاد گفتم اما لپ مطلب اینه که رابطتو با خدا درست کن

الان هم میدونم خیلی وضعیتت بده که به فکر خودکشی هستی ولی این دنیا و آدماش ارزش اینو ندارن که بخوای خودتو فدا کنی
    دستت بده به دست خدا...با تا آخر عمر با خودش باش

امیدوارم حالتون خوب بشه
    خوب که کمه عالی بشه
    از طرف خودم هم دعا میکنم دانشگاه قبول بشید و مشکلاتتون حل بشه

باز هم دوستان راهنماییتون میکنن
    ولی گفتم تجربه خودم هم بگم شاید کمک کرد
    موفق باشید

یا علی

5. 2 کاربران زیر از AminCOD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر تنهای تنها نمایش پست ها
    فقط ازت میخوام این حرف یادت بمونه که افکار الانت و احساسی که داری موقته. بعدا خوشحال میشی که خودکشی نکردی
    ولی حق من از زندگی این نیست جواب اون همه زحمت این باشه

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AminCOD نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام
    امدوارم الان حالتون خوب باشه و امیدوارم تا آخر حرف هامو بخونید
    واقعیت خیلی سخته که حال خودت خوب نباشه و بخوای یکی دیگه رو آروم کنی...چون خودم هم زیاد حالم خوب نیست
    اما دلیل اینکه پیام میدم اینه که دیدم داستانتون خیلی شبیه داستان منه
    من هم بیست سالمه
    و من هم سال سومه که می خوام کنکور بدم
    منم شاگرد درسخونی بودم...البته درس خون که نه...بیشتر گیراییم خوب بود
    به هر حال می خوام بگم تا اینجا که کاملا شبیه به هم هستیم
    ولی بخش اعظم شباهت به خاطر اینه که مگید احساس افسردگی میکنید
    این احساسیه که من پارسال داشتم
    واقعا میتونم درک کنم...شاید با خودتون میگید عمرا کسی بفهمه من چی میگم
    ولی امثال من و شما زیادن
    مشکل همه ما اینه که به باور هایی که دیگران در موردمون دارن بیشتر از باور هایی که خودمون داریم بها میدیم
    نتیجش اینه که به جایی میرسیم که هیچ روزی تصورش رو هم نمیکردیم باشیم یا اگه هم تصور میکردم اصلا دوست نداشتیم باشیم
    من احساس شما رو نمیتونم بهتر کنم فقط تجربه خودمو میگم
    من هم پارسال همین حس رو داشتم...حس اینکه اصلا چرا زندگی کنم؟
    توی اینترنت افتادم دنبال معنای زندگی...هدف زندگی و...
    همشون یه حرفایی میزدن که شاید خیلی هاشون خودشونم باور نداشتن بهش
    اینکه فکرشو نکن ...به زندگیت برس...زندگی چقدر زیباست و ...همش حرف مفت ( خب اگه می خواستم فکرشو نکنم که چرا اصلا دارم سرچش میکنم)
    اما بعد از کلی کلنجار رفتن و دعوا با پدر و مادر و بی حوصلگی و افسردگی و پر خوابی
    گفتم بهتره رابطم رو با خدا درست کنم
    واقعا اگه یکنفر توی این دنیا به فکر آدم باشه اون خداست
    نمی خوام حرف مذهبی ها رو تکرار کنم
    ولی چیزیه که بهش باور قلبی دارم
    اگه رابطتو با خدا درست کنی امیدت رو هیچوقت از دست نمیدی
    هیچوقت به ته خط نمیرسی
    میدونی همیشه یکی حواسش بهت هست
    و آخر سر هم فقط اونه که کارت رو درست میکنه
    البته نمیگم دیگه از رفتار انسان آزده نمیشی...اتفاقا اینکه میگم الان حال خودم بده چون از خیلی آزرده ام
    ولی نمیگم گذشته رو میتونی فراموش کنی
    اما همیشه امیدت هست
    همیشه دلت قرصه
    این چیزی بود که الان میتونستم برات بنویسم
    شاید کم و زیاد گفتم اما لپ مطلب اینه که رابطتو با خدا درست کن

الان هم میدونم خیلی وضعیتت بده که به فکر خودکشی هستی ولی این دنیا و آدماش ارزش اینو ندارن که بخوای خودتو فدا کنی
    دستت بده به دست خدا...با تا آخر عمر با خودش باش

امیدوارم حالتون خوب بشه
    خوب که کمه عالی بشه
    از طرف خودم هم دعا میکنم دانشگاه قبول بشید و مشکلاتتون حل بشه

باز هم دوستان راهنماییتون میکنن
    ولی گفتم تجربه خودم هم بگم شاید کمک کرد
    موفق باشید

یا علی
    خیلی ممنونم از نظرتون و خیلی ممنون ک وقت گذاشتید و تایپ کردید و تجربه تون رو گفتید
    الان شما دانشگاه هستید یا ن ؟؟؟
    من نمیتونم قبول کنم ک جواب این همه زحمتی ک کشیدم این باشه اون شب و روزایی ک خوندم جوابش بشه این این حق من نبود
    اصلا زندگی ک این باشه رو نمیخوامش کلا هر جوری ک باشه
    اصلا خوار و خفیف بودن رو دوس ندارم
    ی اعتقادی ک دارم اینه زندگی ب هر قیمتی نیست

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

ولی حق من از زندگی این نیست جواب اون همه زحمت این باشه������
    آنچه که سر ما میاد لزوما ارتباطی با خوب یا بد بودن ما یا زحماتت و پیشینه و... ما نداره.
    خودتون رو سرزنش نکنید.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که فشار روحی زیادی را تجربه می کنی اما عزیزم خودکشی راحل هیچ مشکلی نیست در این مسیر اگر برای مشکلات خود به دنبال راحل می گردید نیاز است که از مسیرهای استفاده کنید و راحل هایی را انتخاب کنید که برای شما بیشترین سود و کمترین آسیب را داشته باشد .
    خودکشی تنها باعث می شود که در صورت موفق بودن فرصت داشتن یک زندگی را از شما بگیرد و در صورت ناموفق بودن در کنار ایجاد مشکلات اجتماعی مانند همین مشکل برای شرکت در کنکور ریاضی و قبولی در تربیت معلم می تواند با آسیب های جسمی زیاد برایت هرماه باشد .
    بهتر است بجای سرزنش کردن خودت با توجه به اینکه بیان می کنی استعداد لازم را داری و از بهترین معدل ها برخودار هستی و حتی تلاش و برنامه ریزی هم می کنی دیگران نیز هوش و استعداد تو را تحسین می کنند پس حتما دلیلی وجود دارد که نمی توانی از این استعداد و اطلاعاتی که داری در کنکور استفاده کنی و به نظر می رسد که این موضوع بی ارتباط با شرایط روحیت نمی باشد .
    در شرایط روحی نامناسب افراد میزان کارکرد و تمرکزشان کاهش می یابد و با بهبود شرایط روحی می توانی نتیجه گیری بهتری داشته باشی .
    بهتر است به خودت فرصت دیگری را بدهی و برای بهبود شرایط روحی خودت هم به روان پزشک و هم روان درمانگر مراجعه داشته باشی و روند درمانی خودت را تکمیل کنی دقت کن که تکمیل روند درمانی از اهمیت برخودار می باشد پس در این مسیر می توانی در کنار تلاش برای کنکور و رسیدگی به کارهایی که دوست داری مسیر درمانی خودت را نیز طی کنی در این حالت می توانی تا زمان کنکور به کمک متخصص شرایط روحی بهتری را تجربه کنی و برای رسیدن به مسیر رشدی خود گام برداری .

10. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    4

به نام خدا

سلام مجدد
    در مورد سوالتون باید بگم من الان دارم رشته حقوق میخونم ولی می خوام کنکور بدم تا ایشالا معلمی قبول بشم
    و اما اینکه میگید نتیجه تلاش هام چی میشه باید همون جمله معروف رو بگم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
    بزارید یه گیف رو براتون بزارم در مورد تعداد تلاش های نا موفق (البته امیدوارم موفق بشید ولی اینو واسه این میگم که شکست هم جزئی از کاره)
    لینک ویدیو

اگه بخوام الان براتون تایپ کنم تا شب باید تایپ کنم ولی بهتون پشنهاد میکنم کتاب راز های موفقت از آنتونی رابینز رو بخونید
    خیلی به من کمک کرد
    یه بخش هاییش رو براتون میزارم
    img_20210415_150331_1.jpgimg_20210415_150331_1.jpgimg_20210415_150331_1.jpgimg_20210415_150333_1.jpgimg_20210415_150333_1.jpgimg_20210415_150333_1.jpgimg_20210415_150331_1.jpg

خلاصه اینکه قدر خودتون بدونید
    هیچ چیزی و رسما هیچ چیزی توی این دنیا نباید نا امیدتون بکنه
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_20210415_150220.jpg  

12. کاربران زیر از AminCOD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

قرص برنج عطاریا دارن!!!

اگ میخوای همینجوری بشینیو اه و ناله کنی ک ای ای اینجوری شد ای وای خودکشی کنم. مطمن باش ن تو خودکشی میکنی ن چیزی درست میشه جز اینکه تبدیل میشی ب یه ادم منزوی و گوشه گیر و افسرده یهو ب خودت میای میبینی همین ۸۰ روز زمان تا کنکور هم از دستت رفته بازم پشت کنکور میمونی !!! میدونی مشکل تو چیه مشکل اینه ک‌از زمانت نمیخوای استفاده کنی . اینجا هیچ کس نمیتونه ب تو کمک کنه . غیر از اینکه ۴تا ادم مثل من بیان ۴تا حرف هم بهت بزنن! بهت این پیشنهادو میدم از این لاک خودکشیو چه میدونم این چیزای مسخره بکشی بیرون و بشینی از این دوماه باقیمونده نهایت تلاشتو بکنی سالای قبل ک‌پشت کنکور موندی مطمنم از طریق روش صحیح مطالعه نداشته .‌دوماه با برنامه و منظمو حساب شده درستو بخون قول میدم نتیجه بده . و من مطمنم عامل بدبختی تو این گوشی هست ک دستت هست . مطمنم ب گوشی اعتیاد پیدا کردی . تنها چیزی ک میتونم بهت بگم این هست . که سعی کنی حتماااا حتماااا استفاده از گوشیو کنترل کنی مطمن باش اگ بتونی خیلی طرف گوشی نیای میتونی رو درست هم تمرکز کنی !! من خودم از ۲۴ ساعت ۲۰ ساعتش اینستا بودم! . حتی شبا هم نمیخوابیدم . ولی الان شده روزی یک ساعت! کلی پیشرفت بوده . من در ماه ۲۰ گیگ نت میگیرم ۱۵ روز برام میرفت ولی الان ۲۰ گیگ اینترنتم اضاف هم میارم! سعی کن رو خودت کار کنی هنوزم وقت هست واسه درس خوندن . شروع کن تا دیر نشده . مطمن باش پشیمونی عذاب وجدان بعداز نتایجش خیلی بیشتره ....

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها
    ������قرص برنج عطاریا دارن!!!

اگ میخوای همینجوری بشینیو اه و ناله کنی ک ای ای اینجوری شد ای وای خودکشی کنم. مطمن باش ن تو خودکشی میکنی ن چیزی درست میشه جز اینکه تبدیل میشی ب یه ادم منزوی و گوشه گیر و افسرده یهو ب خودت میای میبینی همین ۸۰ روز زمان تا کنکور هم از دستت رفته بازم پشت کنکور میمونی !!! میدونی مشکل تو چیه مشکل اینه ک‌از زمانت نمیخوای استفاده کنی . اینجا هیچ کس نمیتونه ب تو کمک کنه . غیر از اینکه ۴تا ادم مثل من بیان ۴تا حرف هم بهت بزنن! بهت این پیشنهادو میدم از این لاک خودکشیو چه میدونم این چیزای مسخره بکشی بیرون و بشینی از این دوماه باقیمونده نهایت تلاشتو بکنی سالای قبل ک‌پشت کنکور موندی مطمنم از طریق روش صحیح مطالعه نداشته .‌دوماه با برنامه و منظمو حساب شده درستو بخون قول میدم نتیجه بده . و من مطمنم عامل بدبختی تو این گوشی هست ک دستت هست . مطمنم ب گوشی اعتیاد پیدا کردی . تنها چیزی ک میتونم بهت بگم این هست . که سعی کنی حتماااا حتماااا استفاده از گوشیو کنترل کنی مطمن باش اگ بتونی خیلی طرف گوشی نیای میتونی رو درست هم تمرکز کنی !! من خودم از ۲۴ ساعت ۲۰ ساعتش اینستا بودم! . حتی شبا هم نمیخوابیدم . ولی الان شده روزی یک ساعت! کلی پیشرفت بوده . من در ماه ۲۰ گیگ نت میگیرم ۱۵ روز برام میرفت ولی الان ۲۰ گیگ اینترنتم اضاف هم میارم! سعی کن رو خودت کار کنی هنوزم وقت هست واسه درس خوندن . شروع کن تا دیر نشده . مطمن باش پشیمونی عذاب وجدان بعداز نتایجش خیلی بیشتره ....
    دوست عزیز واقعا فکر میکنید عطاری میاد قرص برنج بفروشع ب نظر شما میشه ؟؟ امکان داره
    ن عطاری ن داروخونه هیچ کدوم قرص ب نج نمیدن
    ی محله سرچ کردم توی گوگل ناصر خسرو تهران داره این قرص ولی من تهرانی نیستم نمیدونم تو شهرمون کی و از کجا بگیرم تو همین سایتم اگ یکی پیدا بشه بهم بده پول میدم بهش
    صد جا رو گشتم پیدا نکردم
    امسال شرایط خوندن رو ندارم ب خاطر افسردگی شدید اصلا حوصله هیچی رو ندارم دنبال کمک هم نصیحتم
    عضو شدم قرص بگیرم
    ای کاش اون تاپیک اولی نمیزدم برا درد و دل میشه پاکش کرد ؟؟؟ من تازه عضو شدم
    اون چند سالی هم ک گفتم پشت کنکور بودم ب شدت خوندم ن گوشی ن هیجی
    هیجیم نشدم

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

به نام خدا

سلام مجدد
    در مورد سوالتون باید بگم من الان دارم رشته حقوق میخونم ولی می خوام کنکور بدم تا ایشالا معلمی قبول بشم
    و اما اینکه میگید نتیجه تلاش هام چی میشه باید همون جمله معروف رو بگم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
    بزارید یه گیف رو براتون بزارم در مورد تعداد تلاش های نا موفق (البته امیدوارم موفق بشید ولی اینو واسه این میگم که شکست هم جزئی از کاره)
    لینک ویدیو

اگه بخوام الان براتون تایپ کنم تا شب باید تایپ کنم ولی بهتون پشنهاد میکنم کتاب راز های موفقت از آنتونی رابینز رو بخونید
    خیلی به من کمک کرد
    یه بخش هاییش رو براتون میزارم
    img_20210415_150331_1.jpgimg_20210415_150331_1.jpgimg_20210415_150331_1.jpgimg_20210415_150333_1.jpgimg_20210415_150333_1.jpgimg_20210415_150333_1.jpgimg_20210415_150331_1.jpg

خلاصه اینکه قدر خودتون بدونید
    هیچ چیزی و رسما هیچ چیزی توی این دنیا نباید نا امیدتون بکنه
    سلام مرسی
    شرمنده ک ب خاطر من ب زحمت افتادید واقعا ممنون ای دوست خوب منم تجربی بودم هیچی نشدم ):
    گفتم برم ریاضی واسه تربیت معلم ولی خب پرونده خودکشی دارمو و اینک قد و وزنم مشکل داره
    ممنون ب خاطر عکسایی ک فرستادین حتما میخونم

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

دوست عزیز واقعا فکر میکنید عطاری میاد قرص برنج بفروشع ب نظر شما میشه ؟؟ امکان داره
    ن عطاری ن داروخونه هیچ کدوم قرص ب نج نمیدن
    ی محله سرچ کردم توی گوگل ناصر خسرو تهران داره این قرص ولی من تهرانی نیستم نمیدونم تو شهرمون کی و از کجا بگیرم تو همین سایتم اگ یکی پیدا بشه بهم بده پول میدم بهش
    صد جا رو گشتم پیدا نکردم
    امسال شرایط خوندن رو ندارم ب خاطر افسردگی شدید اصلا حوصله هیچی رو ندارم دنبال کمک هم نصیحتم
    عضو شدم قرص بگیرم
    ای کاش اون تاپیک اولی نمیزدم برا درد و دل میشه پاکش کرد ؟؟؟ من تازه عضو شدم
    اون چند سالی هم ک گفتم پشت کنکور بودم ب شدت خوندم ن گوشی ن هیجی
    هیجیم نشدم
    بترسید از ساعت ها رنج و عذاب وحشتناک قرص برنج.......

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    4

به نام خدا

سلام مجدد
    در مورد معلمی اشتباه بهتون گفتن
    پدر من خودش قبلا جز کسایی بود که با معلما مصاحبه میکردن
    اولا که هیچ پرونده پزشکی رو چک نمیکنن یعنی اصلا نمیتونن چک کن...وزارت اطلاعات نیست که به همه چی دسترسی داشته باشن...چند تا فرهنگی تحصیل کرده فقط میخوان ازت اطلاعات بگیرن... همین
    وزن هم هیچ موردی نداره...هر چی که باشه...تازه چون شما دختر هستید مطمئن باشید با وزن کاری ندارن...برام تعریف کردن که میگن...اگه گفتن مثلا چرا لاغر هستین بگید خونوادگی اینطوری هستیم...بازم میگم برام تعریف کردن که دارم اینطور مطمئن میگم
    میرسیم به قد... که محدودیت قدش برای دخترا 150 سانته که اگه شما کوتاه تر از این هم هستین بازم میشه معلم بشید
    به قول معروف پیچش دست خودشونه...مخصوصا اگه بزنید معلمی دبستان مطمئن باشین زیاد رو قد مانور نمیدن

پس موردی برای معلمی ندارید...فقط انگیزه کم دارید...نه فقط برای معلمی کلا انگیزتون رفته
    که اگه این کتاب رو بخونید و حرفای قبلی که من و دوستان که بهتون زدن گوش بدید اونم ایشالا حله

من خودم امسال می خوام کنکور انسانی بدم تا معلمی در بیام و ایشالا هم که بشه
    ولی نشد هم ایراد نداره....یا سال دیگه یا سال بعدش یا اصلا یه شغل دیگه...زیاد نباید سخت گرفت
    شما هم انشالا که امسال قبول بشید ولی اگه حدفتون فقط و فقط اینه و حتی اگه امسال نشد،چیزی نمیشه... سال بعد هم هست سال بعدش هم هست

18. کاربران زیر از AminCOD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

به نام خدا

سلام مجدد
    در مورد معلمی اشتباه بهتون گفتن
    پدر من خودش قبلا جز کسایی بود که با معلما مصاحبه میکردن
    اولا که هیچ پرونده پزشکی رو چک نمیکنن یعنی اصلا نمیتونن چک کن...وزارت اطلاعات نیست که به همه چی دسترسی داشته باشن...چند تا فرهنگی تحصیل کرده فقط میخوان ازت اطلاعات بگیرن... همین
    وزن هم هیچ موردی نداره...هر چی که باشه...تازه چون شما دختر هستید مطمئن باشید با وزن کاری ندارن...برام تعریف کردن که میگن...اگه گفتن مثلا چرا لاغر هستین بگید خونوادگی اینطوری هستیم...بازم میگم برام تعریف کردن که دارم اینطور مطمئن میگم
    میرسیم به قد... که محدودیت قدش برای دخترا 150 سانته که اگه شما کوتاه تر از این هم هستین بازم میشه معلم بشید
    به قول معروف پیچش دست خودشونه...مخصوصا اگه بزنید معلمی دبستان مطمئن باشین زیاد رو قد مانور نمیدن

پس موردی برای معلمی ندارید...فقط انگیزه کم دارید...نه فقط برای معلمی کلا انگیزتون رفته
    که اگه این کتاب رو بخونید و حرفای قبلی که من و دوستان که بهتون زدن گوش بدید اونم ایشالا حله

من خودم امسال می خوام کنکور انسانی بدم تا معلمی در بیام و ایشالا هم که بشه
    ولی نشد هم ایراد نداره....یا سال دیگه یا سال بعدش یا اصلا یه شغل دیگه...زیاد نباید سخت گرفت
    شما هم انشالا که امسال قبول بشید ولی اگه حدفتون فقط و فقط اینه و حتی اگه امسال نشد،چیزی نمیشه... سال بعد هم هست سال بعدش هم هست
    خیلی ممنونم دوست عزیز
    خداروشکر خیالم رو راحت کردید و جواب همه سواالایی ک تو ذهنم رو بود دادید
    واقعا ممنونم و نمیدونم چ جوری تشکر کنن فقط ی سواا دیک کنکور ریاضی یا تجربی ؟
    من کنکور ریاضی اول بار میخواستم برم وای ترسیدم دیگ ی رشته خوب داره فقط
    تجربی هم قبلا بودم ولی هیچی نشدم باز تا بیست هزار پرستاری میشه نمیدونم واقعا

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    4

به نام خدا

سلام
    خداروشکر که بهتر هستین
    فقط اینو اشتباه گفتم فکر کنم ، پدر من کسی نبود که مصاحبه میکنه جز اون عوامل بود برای استخدام معلمای حق التدریس
    ولی خب این چیزا رو میدونم چون هم پدرم رفقاش توی این کارن هم خواهر خودمم معلمه
    واقعیت در مورد رشته که باید خودتون تصمیم بگیرید
    من دو سال کنکور ریاضی دادم و همونطور که توی دبیرستان هم فهمیده بودم ، فهمیدم که رشته ریاضی به درد من نمیخوره
    الان واقعا رشته انسانی رو دوست دارم ، چه اینکه دارم برای کنکورش میخونم ، چه اینکه رشته دانشگاهم حقوقه
    ولی بنظرم همین امسال میتونید قبول بشید
    اما حتی اگه به سال دیگه کشید ، بنظرم همین رشته تجربی بمونید بهتره
    برای قبولی هم بیشتر تراز ملاکه ولی اگه نگران رتبه اید
    توی این لینک رتبه قبولی سال 98 -99 رو نشون داده که اخرین رتبه قبولی های دانشگاه فرهنگیان تو هر رشته ای چه رتبه ای داشتن

موفق باشد
    یا علی
    ویرایش توسط AminCOD : 04-18-2021 در ساعت 03:24 AM

21. کاربران زیر از AminCOD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

به روانشناس مراجعه کنید

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

منم خیلی دوست دارم همین الآن بمیرم.

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

به نام خدا

سلام
    خداروشکر که بهتر هستین
    فقط اینو اشتباه گفتم فکر کنم ، پدر من کسی نبود که مصاحبه میکنه جز اون عوامل بود برای استخدام معلمای حق التدریس
    ولی خب این چیزا رو میدونم چون هم پدرم رفقاش توی این کارن هم خواهر خودمم معلمه
    واقعیت در مورد رشته که باید خودتون تصمیم بگیرید
    من دو سال کنکور ریاضی دادم و همونطور که توی دبیرستان هم فهمیده بودم ، فهمیدم که رشته ریاضی به درد من نمیخوره
    الان واقعا رشته انسانی رو دوست دارم ، چه اینکه دارم برای کنکورش میخونم ، چه اینکه رشته دانشگاهم حقوقه
    ولی بنظرم همین امسال میتونید قبول بشید
    اما حتی اگه به سال دیگه کشید ، بنظرم همین رشته تجربی بمونید بهتره
    برای قبولی هم بیشتر تراز ملاکه ولی اگه نگران رتبه اید
    توی این لینک رتبه قبولی سال 98 -99 رو نشون داده که اخرین رتبه قبولی های دانشگاه فرهنگیان تو هر رشته ای چه رتبه ای داشتن

موفق باشد
    یا علی
    چشم ممنونننن ک وقت گذاشتین
    خیلی خیلی شرمنده محبتتون شدم ایشالله ک شما هم همین امسال قبول شید و دلتون شاد بسه
    مجبورم برم تجربی چون رباضی ی تربیت معلمی بیش نیست اونم شاید من نیارم

25. 2 کاربران زیر از _rahgozar_ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط RRR00 نمایش پست ها
    منم خیلی دوست دارم همین الآن بمیرم.
    سلام. چرا دوست عزیز چنین حسی داری؟

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPSY نمایش پست ها
    خیلی دلیل داره که گفتنش فایده ای نداره. خلاصش اینه که پدر نسبتا محترمم اگه کاری رو که اون نخواد انجام ندم پاشو همینجور هر روز بیشتر فشار میده رو خرخرم. :/

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPSY نمایش پست ها
    و علیک السلام.

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    قبل از هر چیزی خدارو شکر میکنم که الان در سلامتی کامل به سر میبری و امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشی
    من نمیدونم انگیزه شما از دانشگاه رفتن چیه اما قطعا یکی از الظامات امروزیه جامعه و عام تحصیلاته
    شما قبول نشدید و پیروئه قبول نشدنتون خود آزاری میکنید که اصلا درست نیست چون شما بخاطر کم کاری شخص خودتون نبوده که قبول نشدید
    به نظر بنده اگر روئیای یک انسان با تمام تلاشهائی که برای محقق شدن انجام میده و به واقعیت تبدیل نمیشه قطعا یک دلیل منطقی میتونه داشته باشه
    درضمن شما بدون دانشگاه رفتن و تحصیلات عالی رتبه هم میتونید یک شخص کاملا موفق باشید فقط کافیه خودتون بخواید
    در آخر خدمتتون عارضم که تمام افکار منفی و ناامید کننده'رو از خودتون دور کنید امیدوارم که قطعا موفق میشید
    ویرایش توسط SHERVIN"66 : 04-20-2021 در ساعت 03:49 AM دلیل: به اشتباه نظر دادم
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46473
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SHERVIN"66 نمایش پست ها
    سلام
    قبل از هر چیزی خدارو شکر میکنم که الان در سلامتی کامل به سر میبری و امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشی
    من نمیدونم انگیزه شما از دانشگاه رفتن چیه اما قطعا یکی از الظامات امروزیه جامعه و عام تحصیلاته
    شما قبول نشدید و پیروئه قبول نشدنتون خود آزاری میکنید که اصلا درست نیست چون شما بخاطر کم کاری شخص خودتون نبوده که قبول نشدید
    به نظر بنده اگر روئیای یک انسان با تمام تلاشهائی که برای محقق شدن انجام میده و به واقعیت تبدیل نمیشه قطعا یک دلیل منطقی میتونه داشته باشه
    درضمن شما بدون دانشگاه رفتن و تحصیلات عالی رتبه هم میتونید یک شخص کاملا موفق باشید فقط کافیه خودتون بخواید
    در آخر خدمتتون عارضم که تمام افکار منفی و ناامید کننده'رو از خودتون دور کنید امیدوارم که قطعا موفق میشید
    هعیییییییییییییییییی
    ادم بمیرع بهترشه از این زندگی نکبتی

31. کاربران زیر از _rahgozar_ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)